Talent Partners
Dla naszego Klienta - międzynarodowej, stabilnej i stale rozwijającej się firmy z branży automotive, posiadającej siedzibę w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk Zmianowy

Data publikacji:
15.4.2019
Miejsce Pracy:
Dąbrowa Górnicza
Branża:
Inżynieria / Technika / Serwis
Stanowisko:
Automatyk

Nr ref. AZD/6604

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie bieżących awarii oraz dbanie o stan techniczny maszyn,
  • wprowadzanie usprawnień programowych i sprzętowych w systemach automatyki maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (automatyka, elektronika, elektryka),
  • min. 1- 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu,
  • umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens S7 i/lub Omron),
  • praktyczna znajomość systemów automatyki przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • uprawnienia kwalifikacyjne SEP,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, stale rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w nowych projektach,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pakiet benefitów.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń