Talent Partners
Dla naszego Klienta - globalnego koncernu motoryzacyjnego, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk Zmianowy

Data publikacji:
15.4.2019
Miejsce Pracy:
Gliwice
Branża:
Inżynieria / Technika / Serwis
Stanowisko:
Automatyk

Nr ref. AZG/6404

Najważniejsze obowiązki:

  • analiza oprogramowania maszyn i urządzeń oraz awarii w celu zwiększenia dostępności operacyjnej maszyn i bezpieczeństwa,
  • zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych w zakresie sterowania, układów automatyki i instalacji elektrycznych,
  • umiejętność obsługi i programowania sterowników PLC,
  • modernizacja oraz instalacja nowych maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub inżynierskie o profilu automatyk, elektronik lub elektryk,
  • minimum podstawowa znajomość programowania sterowników PLC,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.

Oferujemy:

  • stacjonarną pracę w systemie trzyzmianowym,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, stale rozwijającej się firmie,
  • pakiet szkoleń,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach/uruchomieniach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń