Meta International Sp. z o. o.
Hotel Meta w Szczyrku zatrudni na stanowisko

Barman/Barmanka

  • Data publikacji:
  • 20-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • SZCZYRK
  • Stanowisko:
  • Barman

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.

To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

obsługa gości, przyjmowanie i serwowanie zamówień, utrzymanie porządku w miejscu pracy.

WYMAGANIA:

dyspozycyjność, doświadczenie, miła aparycja i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, aktualna książeczka sanitarna, dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

znajomość języka angielskiego i/lub innego języka obcego

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia, wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń, możliwość korzystania z posiłków pracowniczych, atrakcyjne zniżki na produkty i usługi hotelowe, stabilne zatrudnienie, elastyczne godziny pracy