SILVERBACK Polska Sp.z o.o.
SilverBack - Napędzamy strategiczne inwestycje w Europie

Betoniarz prefabrykacji/ Zbrojarz

Obecnie poszukujemy: Betoniarzy prefabrykacji/ Zbrojarzy

Miejsce pracy: Skandynawia

OBOWIĄZKI:

• praca na prefabrykacji w fabryce
• wykonywanie prac ciesielsko-betoniarskich
• przygotowywanie szalunków / form
• zalewanie i wykańczanie betonu
• praca z rysunkiem technicznym przy przygotowywaniu elementów

WYMAGANIA:

• doświadczenie w pracach betoniarskich
• doświadczenie na prefabrykacji
• umiejętność szalowania (znajomość systemów szalunkowych Peri, Doka itp.)
• dobra znajomość rysunku technicznego
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne skandynawskie wynagrodzenie
• prace w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju)
• pomoc koordynatorów oraz pracowników administracyjnych przez cały okres zatrudnienia
• nieodpłatne zakwaterowanie w pojedynczym pokoju
• nieodpłatne loty rotacyjne
• nieodpłatny transport na terenie kraju pracy
• organizacja wszystkich niezbędnych formalności
• pakiet socjalny

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami już dziś.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia (KRAZ) : 16693

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.