SpeedApp
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy

Big Data Administrator

  • Data publikacji:
  • 16-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Warsaw
  • Wynagrodzenie:
  • 10000-15000 netto+vat/brutto
  • Stanowisko:
  • Administrator Baz Danych

Zakres zadań na stanowisku

• administrowanie, monitoring oraz wsparcie rozwoju platformy analitycznej przetwarzającej dużej ilości danych
• wprowadzanie nowych technik pracy z danymi (m. in. data streaming, real-time processing, konteneryzacja, automatyzacja)
• administrowanie, kopie bezpieczeństwa, zabezpieczenie klastrów serwerów Linux w chmurze
• zespołowe podejmowanie decyzji dotyczących architektury budowanych rozwiązań

Wymagania kwalifikacyjne i kompetencyjne wobec Kandydatów:

• minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w administrowaniu narzędziami przetwarzającymi duże zbiory danych
• dobra znajomość języka skryptowego Bash
• dobra znajomość języka programowania Python
• znajomość co najmniej dwóch narzędzi Apache (Airflow, Cassandra, Flink, Hadoop, Kafka, Spark, itp.)
• znajomość narzędzi Git, Jira, Docker, Kubernetes

Oferujemy:

• opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, etc
• realny wpływ na projekt oraz pracę w zespole tworzącym infrastrukturę Big Data w wybranych przez siebie technologiach
• wygodne stanowisko pracy z nowym sprzętem i czterema monitorami
• pracę z pasjonatami w swojej dziedzinie
• prywatną opiekę medyczną
• catering, owoce w biurze
• możliwość gry w firmowych zespołach sportowych