SpeedApp

BigData Operations Team Leader 100% zdalnie

  • Data publikacji:
  • 25-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Zdalnie
  • Wynagrodzenie:
  • do 170 zł/h netto + VAT
  • Stanowisko:
  • Project Manager

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

BigData Operations Team Leader

Wygamania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, znajomość Agile, Scrum
  • Znajomość ITIL, narzędzi Service Desk (np. HP Service Center, JIRA Service Desk)
  • Znajomość procesów ETL oraz technologii chmurowych i narzędzi DevOps
  • Doświadczenie z analityką, bazami danych, systemami danych i obsługą klientów
  • Zaawansowany poziom języka angielskiego (codzienna komunikacja, prezentacje i negocjacje)

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do karty sportowej, pakietu medycznego i ubezpieczenia na życie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Stałą opiekę ze strony konsultanta
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Zadania:

  • Definiowanie wizji i ścieżki rozwoju zespołu w celu sprostania rosnącemu zapotrzebowaniu klientów i nowych usług
  • Koordynacja wsparcia rozwiązań i działań konserwacyjnych (platforma Big Data w chmurze, Data Lakes, usługi inżynierii danych)
  • Współpraca z zespołami DevOps/DataOps przy zarządzaniu bieżącymi usługami i definiowaniu nowych (określanie zakresu i estymacja usług)
  • Definiowanie ulepszeń usług w ramach ciągłego doskonalenia
  • Koordynacja wydań i wdrożeń

Zapraszamy do kontaktu, chętnie przekażemy więcej szczegółów.