HR International

Blacharz budowlany

Blacharz Miejsce pracy: 98646 Hildburghausen, Niemcy

Obecnie dla jednego z Naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko: Blacharz. Firma zajmuje się branżą budowlaną.

Miejsce zlecenia: 98646 Hildburghausen, Niemcy
Czas zlecenia: czerwiec/lipiec - do końca roku (z możliwością przedłużenia)

Obowiązki:
- przygotowanie i montaż rynien dachowych,
- układanie blachodachówki,
- generalnie wszystkie prace związane z blachą,
- oblamowanie komina (wejścia do komina),
- montaż parapetów blaszanych

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziana gotowość do wyjazdu własnym samochodem,
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- umowa z pełnym pakietem ubezpieczeń;
- atrakcyjne wynagrodzenie plus comiesięczne dodatki;
- możliwość wyjazdu w grupach;
- bezpłatne zakwaterowanie podczas trwania umowy;
- długoterminowe zatrudnienie.

CV: aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem "blacharz".