In Temporis

Blacharz/Lakiernik

  • Data publikacji:
  • 12-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Francja

Dla naszego klienta, francuskiej firmy  poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

 Zakres obowiązków:

-Montaż, demontaż karoserii w tym elementów struktury pojazdów;

-Spawanie MIG i punktowe;

-Szpachlowanie i szlifowanie.

Wymagania:

- Doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku, w naprawie karoserii pojazdów lekkich;

- Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia (od 1 maja);

- Wymagana minimum podstawowa znajomość języka francuskiego;

- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

-Stawkę godzinową 11 Euro brutto/godz.;

- Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie;

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy;

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.