Jobest Services

Blacharz/ Lakiernik samochodowy Francja

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Blacharz/ Lakiernik samochodowy
Miejsce pracy: Francja/Annecy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- praca w warsztacie
- naprawa blacharska pojazdów osobowych , wymiana uszkodzonych / montaż nowych elementów
- szpachlowanie, szlifowanie, oklejanie samochodów , malowanie i lakierowanie samochodów osobowych
- polerowanie karoserii

WYMAGANIA :
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy

OFERUJEMY :
- pracę tymczasową na terenie Francji
- stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- wymiar czasu pracy: 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy ( możliwość pacy w nadgodzinach )
- stawka godzinowa: 16,00 euro/brutto
- koszt zakwaterowania opłaca firma
- możliwość długotrwałej współpracy
- możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym
- pomoc w organizacji wyjazdu

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com