HolandiaJobs

Blacharz samochodowy

  • Data publikacji:
  • 16-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Eindhoven, Holandia

BLACHARZ SAMOCHODOWY (ciężarówki)

Lokalizacja: Eindhoven
Start: 02/05/2016

Obowiązki:
- naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana lub demontaż uszkodzonych elementów;
- wyrównywanie zagnieceń blacharki;
- przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie;
- montaż i demontaż uszkodzonych paneli karoserii;

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku blacharza/lakiernika samochodowego
- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego;
- gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy;
- prawo jazdy oraz własny samochód.

Pracodawca zapewnia:
- umowę o pracę na warunkach holenderskich;
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę.
- wynagrodzenie netto: 9,5 € netto /godz

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV z dopiskiem 'blacharz' na adres: praca@holandiajobs.pl