East Power Sp. z o.o

Blacharz samochodowy - Praca Niemcy 3400 EUR brutto/mc - blisko PL

  • Data publikacji:
  • 20-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy: 18546 Sassnitz
  • Stanowisko:
  • Blacharz Samochodowy

PRACA NIEMCY dla Kobiet.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji - przetwórstwo rybne - praca w temperaturze pokojowej, przy taśmie.

Miejsce pracy: 18546 Sassnitz (blisko Świnoujścia) - 2,5h od Szczecina.

Praca od zaraz lub w późniejszych terminach!

Opis stanowiska:

- Umieszczanie rozmrożonej ryby na linii produkcyjnej zgodnie ze standardami,

- Ważenie ryb po obróbce termicznej i pakowanie ich,

- Umieszczanie dodatkowych składników do puszek z rybą,

- Rozkładanie pustych puszek na taśmie,

- Praca w temperaturze pokojowej.

STAWKA podstawowa: 7,50 EURO netto/h - "na rękę" po wszystkich odliczeniach. €10,50 brutto/h. - przy 160h 1200 eur netto (1700 eur brutto)/mc.

Wymagania:

- Wcześniejsze doświadczenie jako pracownik produkcji,

- Świadomość zachowania higieny na zakładzie,

- Sumienność,

- Chęć podjęcia dłuższej współpracy,

- Znajomość języka niemieckiego - NIE WYMAGANA, ale mile widziana,

- Własne auto na wyjazd - mile widziane.

Zapewniamy:

- Umowę o pracę,

- Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec,

- Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin,

- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,

- Więcej „na rękę” dzięki pracy przez naszą agencję,

- Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2 osobowe, blisko zakładu pracy,

- Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld,

- Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech,

- Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich,

- Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikacje klikając w link aplikacyjny (wyślij swój numer lub zadzwoń) kontakt telefoniczny 8:30-17:00.

Nr telefonu:

Kasia: +48 575 440 254

Ewa: +48 530 844 775

Sylwia: +48 570 440 105

Roksana: +48 535 645 485