Sempre Sp. z o.o.

Blacharz samochodowy - praca w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 05-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Friedrichshafen (Badenia-Wirtembergia)

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osobę na stanowisko:

Blacharz samochodowy

Zakres obowiązków:

- wszystkie niezbędne prace naprawcze karoserii

-szpachlowanie, szlifowanie, przygotowanie do lakierowania

- czyszczenie skorodowanych części nadwozia

- montaż lub demontaż elementów blacharskich

- prostowanie i wyklepywanie wgnieceń

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce: 88048 Friedrichshafen (Badenia-Wirtembergia)

- pracę na pełny etat + możliwe nadgodziny (płatne 125% stawki podstawowej, wypłacane co miesiąc)

- wynagrodzenie: 10,50 euro brutto/h + 40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu  komunikatywnym (wymóg konieczny)

- doświadczenie na danym stanowisku

- wykształcenie kierunkowe

- mile widziane posiadanie własnego samochodu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail: rekrutacja@sempre.eu.com

www.personalauspolen.eu

tel. 717242135/ 790707557

FB: https://web.facebook.com/semprepersonalauspolen

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.