Luksmann

Blacharz/Lakiernik samochodowy – praca w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 10-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Brandenburgia okolice Berlina

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie z branży motoryzacyjnej na stanowisko:

region zatrudnienia: Brandenburgia okolice Berlina

Podstawowe obowiązki:

  • Naprawy blacharskie oraz lakiernicze samochodów osobowych oraz dostawczych
  • Demontaż uszkodzonych elementów
  • Naprawa uszkodzeń i wgnieceń karoserii samochodowych
  • Szlifowanie i szpachlowanie powierzchni
  • Czyszczenie i odtłuszczanie elementów
  • Dobór farby oraz lakierowanie
  • komunikacja z firmą i jej klientami w języku niemieckim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • stałe zatrudnienie od poniedziałku do piątku, możliwe nadgodziny
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • zakwaterowanie przez okres 3 tygodni,
  • niemieckie zarobki, na które składa się stawka godzinowa 10,50 € brutto/h

Każdej zatrudnionej osobie gwarantujemy:

  • pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
  • opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
  • płatny urlop wypoczynkowy,
  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawa jazdy kat. B,
  • doświadczenia
  • znajomości języka niemieckiego umożliwiającej komunikację z klientami

i pracownikami

Mile widziane:

  • udokumentowane uprawnienia zawodowe

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713 lub 505 500 420

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”