ipracujzdalnie.pl
Firma Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o. poszukuje osób z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko:

Brand manager / opiekun marki z orzeczeniem niepełnosprawności

  • Data publikacji:
  • 25-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • PRACA ZDALNA,CAŁA POLSKA
  • Stanowisko:
  • Opiekun Klienta

Firma Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o. poszukuje osób z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko: Brand manager / opiekun marki

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • doświadczenie w pracy z agencjami reklamowymi oraz mediami,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • praktyczna znajomość zarządzania markami,
  • znajomość narzędzi komunikacji w obszarze ATL, BTL,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, kreatywność oraz zaangażowanie
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • współtworzenie marek wraz z systemem wartości i przewag konkurencyjnych,
  • budowanie portfolio oraz zarządzanie produktami, a także cennikiem powierzonych marek,
  • planowanie działań w ramach powierzonego budżetu w celu zarządzania powierzonymi markami i produktami,
  • budowa znajomości oraz wizerunku marek,
  • realizacja komunikacji marek w obszarze ATL, BTL.

OFERUJEMY:

  • umowa o prace
  • komputer, telefon
  • szkolenia wstępne

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Zapraszamy na naszą stronę internetową : www.ipracujzdalnie.pl