Dussmann.pl
Zatrudnimy na stanowisko Brygadzista/Brygadzistka

Brygadzista/Brygadzistka

Brygadzista / Brygadzistka

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • Dobre warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub zlecenie)
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
  • Dużą samodzielność i decyzyjność
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Klarowny system premiowy
  • Benefity pracownicze
  • ciepły posiłek w pracy

Zadania:

  • Zarządzanie podległym personelem – 15-18  osób,
  • Współpraca z klientem oraz bezpośrednie raportowanie do kierownika obiektu,
  • Praca w stałych godzinach 8-16,

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zakresie usługi utrzymania czystości
  • Gotowość do pracy w weekendy, i pracy wykonawczej – utrzymanie czystości
  • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi
  • Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami

Osoby zainteresowane proszę wysyłać swoje CV