East Power Sp. z o.o

Brygadzista Budowlany / Kierownik Budowy z j. niemieckim

  • Data publikacji:
  • 21-08-2020
  • Stanowisko:
  • Kierownik Budowy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Brygadzista Budowlany / Kierownik Budowy Z J. NIEMIECKIM

Zadania:

  • Sprawdzanie i optymalizacja ofert i umów podwykonawczych pod kątem wyboru technologii wykonania robót,
  • Sprawdzenie przedmiarów pod kątem zgodności z zakresem prac, prognozowanym zużyciem materiałów,
  • Analiza poszczególnych zakresów prac pod kątem wyboru korzystnych rozwiązań robót oraz materiałów,
  • Weryfikacja kosztów związanych z obsługą obiektów,
  • Bieżąca współpraca z działem realizacji inwestycji, kierownikami i inżynierami poszczególnych inwestycji,
  • Raportowanie zgodnie z wymogami zarządu, kierownictwa i działu kontrolingu,
  • Wsparcie w aktualizacji informacji o przewidywanych kosztach na poszczególnych budowach.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne budowlane - warunek konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość technologii budowlanych,
  • Wiedza z zakresu ofertowania i kosztorysowania,
  • Wysokie umiejętności analityczne,
  • Umiejętność weryfikacji kosztów,
  • Łatwość rozwiązywania problemów, poszukiwania nowych rozwiązań,
  • Doskonała komunikatywność, umiejętność współpracy oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem,
  • Gotowość do pracy na terenie Niemiec, elastyczność.

Oferujemy:

  • Pracę u lidera rynku niemieckiego o stabilnej międzynarodowej pozycji,
  • Możliwość rozwoju poziomego i pionowego,
  • Umowę o pracę/ kontrakt,
  • Możliwość pracy i rozwoju w młodym, dynamicznym i zgranym zespole,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Narzędzia pracy,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Stałą współpracę,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie/ benefity.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swoje CV - klikając w przycisk aplikowania.