Regess
Polska firma budowlana zatrudni wykwalifikowanego i odpowiedzialnego Brygadzistę Budowlanego

Brygadzista Budowlany/Majster

  • Data publikacji:
  • 05-12-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia,Hasselt

Zatrudnimy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego brygadzistę. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie prac budowlanych przy wznoszeniu obiektów na terenie Polski ( Dolny Śląsk-Karpacz/Szklarska Poręba)

Opis stanowiska:

• współpraca z projektantem i kierownikiem budowy

• rozplanowywanie robót i ich realizację zgodnie z planem

• kierowanie pracą podległego zespołu

• prowadzenie budowy pod kątem technicznym

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty w ostatnich latach       potwierdzonego świadectwami pracy/ referencjami,

• WARUNEK: umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań

• prawo jazdy kategorii B

Korzyści:

• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego

• zapewniamy auto służbowe, komputer, telefon

Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności.

Więcej informacji pod numerem telefonu:   510 926 184

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres :  anna.marcinkiewicz@regess.eu

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.

Administrator danych: Regess Sp. z o.o.