Regess

Brygadzista cieśli szalunkowych, Belgia

Polska firma budowlana zatrudni wykwalifikowanego i odpowiedzialnego Brygadzistę cieśli szalunkowych z dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie i prowadzenie prac budowlanych przy wznoszeniu obiektów na terenie Belgii.

Opis stanowiska:
• współpraca z projektantem i kierownikiem budowy
• rozplanowywanie robót i ich realizację zgodnie z planem
• kierowanie pracą podległego zespołu
• prowadzenie budowy pod kątem technicznym
• prace ciesielskie

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty w ostatnich latach
• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów
• systematyczność i terminowość w realizacji zadań
• własna działalność gospodarcza bądź gotowość do jej założenia
• prawo jazdy kategorii B, mile widziany samochód
• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• długoterminowa współpraca
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
• możliwość zakwaterowania w pobliżu projektu
• atrakcyjne wynagrodzenie

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Regess Sp. z o.o.