Derksen Polska

Brygadzista/ Majster (budowa szkoły)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta polskiej firmy z Gdańska poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Obowiązki:

- praca przy budowie szkoły

- organizacja i koordynowanie pracy podległych pracowników

- zarządzanie zespołem pracowników, około 12 osób

- przestrzeganie harmonogramu robót, terminowość

- nadzór nad jakością wykonanych robót

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej

- znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie (weryfikowana podczas rekrutacji)

- prawo jazdy kat. B

- rzetelność, uczciwość, umiejętność organizacji pracy brygady

Oferujemy:

- stawka 17€ netto + niemieckie świadczenia socjalne

- 45-50 godzin na tydzień

- zatrudnienie na umowie o pracę

- kontrakt na okres 12 miesięcy

- darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy

- zwrot kosztów dojazdu do Hamburga

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@derksen-polska.pl lub o kontakt +48 517 491 676.