Grupa HR Design
Dla naszego klienta, firmy budowlanej z kilkunastoletnim doświadczeniem, prężnie rozwijającej się na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko Brygadzista - Monter konstrukcji drewnianych.

Brygadzista Monter konstrukcji drewnianych

  • Data publikacji:
  • 02-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Świętochłowice
  • Wynagrodzenie:
  • 6000 pln miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Monter
Główne zadania:

montaż konstrukcji drewnianych i drewnopochodnych

cięcie i obróbka drewna

koordynowanie prac na budowie: nadzorowanie odbioru wyrobów z transportu – weryfikacja zgodności dokumentacji ze stanem faktycznym

nadzorowanie pracy na budowie – montaż budynku, wykonywanie izolacji, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, grzewczej, wentylacyjnej, prace ciesielsko-dekarskie

sporządzanie dokumentacji produkcyjnej

interwencja w przypadku awarii

nadzór nad jakością wykonywanych prac

nadzór nad dbałością o porządek i ład w miejscu pracy oraz protektorat nad wizualną częścią budowy

wykonywanie prac na budowie wraz z podległym zespołem

zarządzanie podległymi pracownikami

Nasze wymagania:

Uprawnienia hakowego

Uprawnienia dot. rusztowań

Upoważnienia do podpisywania protokołów związanych z budową

Znajomość rysunku technicznego.

Prawo jazdy kat. B

Minimum rok doświadczenia na stanowisku stolarz, cieśla, bądź pokrewnym

Minimum rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem

Umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników, umiejętność podejmowania decyzji, umiejętność pracy pod presją czasu i stresu, współpraca, umiejętność rozwiązywania problemów oraz rozmowy z klientem

Dyspozycyjność – gotowość do pracy wyjazdowej oraz w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Pracę w prężnie rozwijającej się firmie rodzinnej

Atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwość zdobywania wiedzy i rozwoju

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta na stanowisko Brygadzista - Monter konstrukcji drewnianych, prześlij do nas swoje CV na adres: patrycja.ziola@ghrd.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  prowadzonego przez Grupa HR Design oraz w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem danych osobowych jest Grupa HR Design z siedzibą w Chorzowie przy ulicy Wieniawskiego 18.