Dominika Job

Brygadzista/tka Magazynu - Niemcy - różne lokalizacje

  • Data publikacji:
  • 20-08-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Zakres obowiązków:
- komisjonowanie art. spożywczych
- dowożenie pracowników do miejsca pracy
- opieka w pracy nad grupą pracowników (grupy do 15 osób)

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:
- doświadczenie w komisjonowaniu przy pomocy zestawu słuchawkowego pick by voive (min. 6 miesiecy)
- prawo jazdy kat. B
- łatwość nawiazywania kontaktu
- umiejętności organizacji pracy własnej oraz zespołu

Na co możesz liczyć z naszej strony:
oferujemy:
- 11€/h
- premie
- samochód firmowy
- darmowe zakwaterownia (pokój tylko dla siebie )
- pokrycie kosztów telefonicznych
- sprzęt komputerowy
- kurs menadżerski
- kurs j. niemieckiego

Miejsca pracy:
- Worms/ Worth am Rhein/ Kelsterbach/ Berlin/ Coswig/ Henstedt -Ulzburg

prosimy o przesłanie CV na adres mailowy LSTB@helvetia-hr.de