Talent Partners
Brygadzista Utrzymania Ruchu

  • Data publikacji:
  • 13.4.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Żory
  • Branża:
  • Inżynieria / Technika / Serwis
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. BURZ/8104

Najważniejsze obowiązki:

  • zarządzanie brygadą automatyków, mechaników, elektryków utrzymania ruchu,
  • dbalość o odpowiedni stan techniczny maszyn i urządzeń,
  • przygotowanie przeglądów maszyn i linii produkcyjnych,
  • analiza i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, min. średnie,
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w dziale UR w firmie produkcyjnej,
  • wiedza techniczna z zakresu automatyki, mechaniki i elektryki,
  • umiejętność koordynowania pracy podległej brygady pracowników,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • zdolności organizacyjne,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bardzo dobre warunki pracy,
  • dodatkowe benefity i pakiet socjalny,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń