Derksen Polska sp. z o.o.

C# Developer

  • Data publikacji:
  • 07-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta- czołowego producenta opraw, modułów i systemów oświetlenia awaryjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pyskowice

Obowiązki:

- projektowanie i rozwój oprogramowania w technologiach .NET

- rozwój oprogramowania do komunikacji i sterowania wyrobami firmy

- tworzenie narzędzi do wspomagania procesów testowania wyrobów na produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

- bardzo dobrej znajomości C# i platformy .NET oraz Visual Studio

- min. pół roku doświadczenia w pracy na stanowisku programisty

- znajomość systemów Linux/Unix

- znajomość min. jednego z języków: SQL, TSQL, PL/SQL oraz systemów bazodanowych MS SQL Server lub Oracel Database

- wykształcenia wyższego technicznego (również w trakcie studiów)

- znajomości zagadnień z dziedziny elektroniki cyfrowej (czytanie schematów elektrycznych, zrozumienie kodu C dla MCU)

- mile widziane doświadczenie w zakresie komunikacji automatyki budynkowej MODBUS/BACNET/LON/KNX

- umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej

Oferujemy:

- ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U NASZEGO KLIENTA

- stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pracę od poniedziałku do piątku

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

- pakiet socjalny, opiekę zdrowotną i karty benefitowe

- możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach

- przyjazną atmosferę opartą na współpracy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 517 491 707.