C++ Developer

Data publikacji:
28.9.2020
Miejsce Pracy:
Warszawa, Praga
Wynagrodzenie:
do 15 000 zł brutto
Branża:
Informatyka / IT
Stanowisko:
Programista C++

Klient: Dostawca usług cyberbezpieczeństwa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wynagrodzenie: do 15 000 zł brutto

Do działu R&D jest poszukiwany programista, który (wraz z zespołem) będzie projektował, programował i testował kod w projektach dla Telco, IT, Security.

Firma tworzy własne rozwiązania takie jak urządzenia sieciowe oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa.

Zakres obowiązków

Udział w całym cyklu wytwórczym oprogramowania aż po jego deployment na produkcji wykorzystując technologie typu C/C++ (CMake, biblioteka standardowa + STL, C++11/14/17), Python, Git/Bitbucket, Docker/Mesos, Jenkins, JIRA, Confluence)

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku programisty C/C++ (minimum 2 lata)
  • Znajomość Linux’a od strony programisty
  • Znajomość Python, Git/Bitbucket, Docker/Mesos, Jenkins, JIRA, Confluence
  • Zorientowanie na zapewnienie jakości (Clean Code, testy automatyczne, code-review)
  • Chęć pracy przy użyciu SCRUMa
  • Ogólna wiedza z zakresu sieci komputerowych (teoria sieci, switching, routing, OSI, TPC/IP, SDN/NFV)
  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w ciekawych i unikatowych w skali kraju projektach R&D
  • Pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi
  • Pakiet świadczeń socjalnych (Benefit, LuxMed)
  • Parking dla pracowników

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń