RENTA
Praca Niemcy

Call Center praca Niemcy

RENTA Personaldienstleistungen GmbH od 30 lat jest synonimem innowacyjnego i elastycznego zarządzania personelem. Naszą misją jest towarzyszenie wykwalifikowanym i zmotywowanym osobom w poszukiwaniu pracy.

W ponad 30 lokalizacjach na terenie całych Niemiec RENTA jest kompetentnym i niezawodnym partnerem w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji specjalistów i pomocnikow.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i kontaktów z renomowanymi firmami.

Dla naszych renomowanych klientów w Dreźnie poszukujemy Call-Center-Agent (m/k)  od zaraz!

Zadania

- Udzielanie informacji
- Prowadzenie rozmow handlowych
- Skladanie zamowien
- Doradzanie klientom - przyjmowanie reklamacji

Wymagania:

- Umiejętności komunikacyjne
- Ukończone szkolenie jako agent call center (m/k) jest atutem
- Prawidlowe wykonywanie zadan
- Elastyczność czasowa
- Niezawodność i umiejętność pracy w zespole
- Znajomość komputerów PC
- Bardzo dobra znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy:

- Ponadstandardowe wynagrodzenie
- Premia wakacyjna i świąteczna
- Niezawodne wsparcie lokalnego oddziału
- do 30 dni urlopu rocznie
- Opcje rozwoju i mozliwosc bezposredniego zatrudnienia przez klienta

Jesteś zainteresowany pracą w innowacyjnym zespole i zdobyciem nowych perspektyw?

Wyslij nam swoje CV na
E-mail: dresden@jobprofile.de