DOMIS Sp. z o.o
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy - Domis Sp. z o.o., poszukujemy kandydatów na stanowisko: KUCHARZ / POMOC KUCHENNA do CATERINGU

Catering - kucharz/pomoc kuchenna

  • Data publikacji:
  • 04-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław / Oława / Biskupice

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy - DOMIS Sp. z o.o., poszukujemy kandydatów na stanowisko: KUCHARZ / POMOC KUCHENNA do CATERINGU

Miejsce pracy: Wrocław / Oława / Biskupice

Liczba wakatów: 2 osoby od zaraz! 6 od 1-go lutego

Opis stanowiska:
- Przygotowywanie półproduktów (obieranie/krojenie)
- Pomoc w przygotowywaniu posiłków
- Kompletowanie i pakowanie dań
- Przyjmowanie dostaw
- Utrzymywanie miejsca pracy w czystości

Wymagania:
- Aktualna książeczka dla celów sanitarno – epidemiologicznych
- Motywacja do pracy, punktualność, obowiązkowość
- Komunikatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Mile widziane doświadczenie w zawodzie
- Mile widziani świeżo upieczeni absolwenci szkół gastronomicznych;

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca w młodym i energicznym zespole

 +48733 455 435 Maria