ARTEL
poszukujemy pomocników monterów sieci teletechnicznej

chęci do pracy

  • Data publikacji:
  • 17-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Bydgoszcz i okolice

FIRMA   ‘’ARTEL’’  W BYDGOSZCZY  POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO POMOCNIK MONTERA SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność.

Obowiązki pracownika:

  • Prace pomocnicze przy budowie sieci teletechnicznych ( montaż rurek, listw PCV, )
  • Wciąganie kabli w istniejącej i nowo wybudowanej kanalizacji teletechnicznej

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Praca na terenie Bydgoszczy i okolic.

Kontakt:

Uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:  artel.bydgoszcz@wp.pl

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”