Eurotask
Poszukujemy do zespołu

Chef a’la carte – Wyspy Owcze

do ekskluzywnej i przytulnej restauracji w Tórshavn

Zakres zadań:

  • przygotowywanie dań a’la carte,
  • dbanie o odpowiednią jakość i estetykę potraw,
  • organizacja zapotrzebowania i zarządzanie towarem.

Oczekiwania:

  • zamiłowanie do gotowania i poczucia smaku,
  • doświadczenie w pracy jako chef a’la carte
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, uczciwość,
  • wymagana znajomość języka angielskiego; min poziom B1.

Niezbędny aktualny paszport.

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie od zaraz,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • 50-60  godz/tydzień pracy,
  • wynagrodzenie 167dkk/ godz + 12% dodatek wakacyjny,
  • pracę w miłym i zgranym zespole.
  • zakwaterowanie (3000 dkk/m-c/ pokój),
  • pełne wsparcie przy załatwieniu wszelkich formalności przed wyjazdem,
  • zwrot kosztów za testy i pierwszy przelot.

Informacje Covid 19;

 Dla osób bez szczepienia - wymagane testy przed i po przyjeździe oraz 4 dniowa kwarantanna