Jobest Services

Cieśla/Dekarz na terenie Francji

  • Data publikacji:
  • 20-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Francja, Pierres
  • Wynagrodzenie:
  • 16,60 eur /h
  • Stanowisko:
  • Dekarz

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : Cieśla/Dekarz

Miejsce pracy:  Francja/ Pierres

OBOWIĄZKI :

- montaż konstrukcji dachowych

- pokrywanie i naprawianie dachów materiałami dekarskimi: blacha,dachówka

- montaż konstrukcji domów z drewna

- podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego

WYMAGANIA :

- minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności

- umiejętność pracy w zespole

- sumienność, zaangażowanie i pracowitość

OFERUJEMY :

- prace tymczasową na terenie Francji

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 16,60 euro /h brutto

- darmowe zakwaterowanie

- możliwość pobierania zaliczek

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com