Regess
Dwóch Cieśli Szalunkowych na produkcję prefabrykatów_Praca od zaraz_Niemcy[Turyngia]

Cieśla na prefabrykaty [Niemcy]

  • Data publikacji:
  • 14-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy,Thuringen
  • Stanowisko:
  • Cieśla Szalunkowy

Firma budowlana podejmie współpracę z doświadczonymi Cieślami-Betoniarzami do pracy na prefabrykacji.

Niemcy-Turyngia

Opis stanowiska:

- składanie form do produkcji prefabrykatów

żelbetowych

- wylewanie mieszanki betonowej do formy i

obróbka betonu

- wykonywanie, montaż i rozbiórka szalunków

- mile widziana umiejętność pracy z suwnicą

Wymagania:

- działalność gospodarcza (bądź chęć założenia)

- doświadczenie w pracy na prefabrykacji

- znajomość rysunku technicznego

- mile widziany samochód oraz komunikatywna

znajomość języka niemieckiego

Oferujemy :

- stabilną współpracę

- stawkę 17 euro/h

- rozliczenie co dwa tygodnie

- możliwość zakwaterowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

lub kontakt telefoniczny od pn. - pt. 8:00-16:30 pod numerem +48 510 92 6 184

 Prosimy o dopisanie klauzuli: Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Regess Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Bankowa 36 Jelenia Góra (58-500). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.