Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Cieśla szalunkowy

CIEŚLA SZALUNKOWY 2300-2600€ netto (NA RĘKĘ) + BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

  • Data publikacji:
  • 16-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia Groesbeek
  • Stanowisko:
  • Cieśla

Poszukujemy doświadczonych cieśli szalunkowych i betoniarzy z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego i z samochodem.

Praca w Holandii w okolicach Groesbeek i w różnych innych lokalizacjach na terenie centralnej i południowej Holandii.

OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie szalunków systemowych i tradycyjnych.

  • Umieszczenie gotowych elementów.

  • Prace montażowe.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako cieśla szalunkowy minimum 2-3 lata

  • Znajomość systemów PERI, DOCA i TRADYCYJNEGO SZALOWANIA

  • Umiejętność czytania planów i rysunku technicznego

  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy niezależnie i w grupie

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego WARUNEK KONIECZNY

  • Posiadanie dyplomu VCA lub gotowość do jego zdobycia

  • Prawo jazdy i samochód (może być jeden na dwie osoby) WARUNEK KONIECZNY - u niektórych pracodawców jest możliwość wynajmu samochodu firmowego za 50€/tydzień z kaucją 200€

OFERUJEMY:

  • Holenderską umowę o pracę

  • Punktualną, cotygodniową wypłatę

  • 520–600 euro netto na tydzień, czyli 2300-2600 euro netto miesięcznie

  • Możliwość pracy w nadgodzinach.

  • Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • 24 dni wakacyjne i 8,33% premii urlopowej rocznie

  • Pomoc w zdobyciu ubezpieczenia zdrowotnego

  • Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy

  • Długotrwałe projekty