Derksen Polska sp. z o.o.

Cieśla szalunkowy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta- polskiej firmy budowlanej z Gdańska kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Obowiązki:

- wykonywanie murów nośnych i ścianek działowych

- wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań, zamykanie ścian

- praca na budowie, budowa szkoły

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowie o pracę, kontrakt na 12 miesięcy

- stawka 12 € netto/ godzinę + niemieckie świadczenia socjalne, ok. 45-50 godz./tydz.

- darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy

- zwrot kosztów dojazdu do Hamburga

- zjazdy do Polski raz w miesiącu

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- wykształcenie zawodowe kierunek murarz/ cieśla lub pokrewne

- dyspozycyjność do pracy na wysokości

- mile widziana podstawowa znajomość jęz. niemieckiego i prawo jazdy kat. B

- rzetelność, uczciwość, motywacja do pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu +48 517 491 707 lub p.rzepka@derksen-polska.pl