Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM

Cieśla szalunkowy

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy.

Obowiązki:

- montaż i demontaż szalunków systemowych Peri,

- przygotowanie konstrukcji deskowań,

- zalewanie betonem.

Miejsce wykonywania pracy:

- budowy w Monachium i okolicach.

 Wymagania:

- doświadczenie w pracy na ww. stanowisku,

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- samodzielność – na budowie obecny jest kierownik, ale konieczna jest umiejętność samodzielnego wykonywania pracy,

- znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem, ale nie jest warunkiem zatrudnienia.

Oferujemy:

- umowę o pracę z pracodawcą niemieckim,

- stawkę brutto od 15,40 EUR do 18,00 EUR / 1 godz. pracy w zależności od umiejętności fachowych,

- rozpoczęcie prac od zaraz,

- istnieje możliwość zakwaterowania: pokoje 1 – osobowe z dostępem do Internetu, wspólna kuchnia oraz łazienka.Miesięczny koszt zakwaterowania – 220,00 EUR

Zainteresowane osoby prosimy o:

- przesyłanie CV wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres e-mail: praca@expateam.com,

- kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 536 253 497 lub 75 77 16 034od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

- wypełnienie klauzuli pod adresem: www.expateam.com/index.php?pid=62 .

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51A, w Zgorzelcu (59-900) oraz przez powiązane z nią podmioty dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.).  Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51A, w Zgorzelcu (59-900). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.