Thomag GmbH Personalprojekt
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Ciesla szalunkowy/ Betoniarz / zbrojarz NIEMCY

  • Data publikacji:
  • 11-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Dormettingen
  • Wynagrodzenie:
  • 40 euro diety
  • Stanowisko:
  • Cieśla Szalunkowy

Jesteśmy Niemiecka Firma, na rynku pracy istniejemy już od 14 lat. Współpracujemy z 150 betoniarniami na terenie Niemiec. Dla naszych pracowników to bezpieczeństwo i pewności stałego zatrudnienia na umowę o prace.

Obowiązki

Praca przy produkcji prefabrykatów betonowych w Betoniarni Przygotowanie szalunku i zbrojenia. Budowa form szalunkowych Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym Sumienność i punktualności Kontrolowanie jakości wykonanego elementu, kosmetyka produktu

Wymagania

Doświadczenie na ww stanowisku Sumienność, dokładność oraz motywacja do pracy Czytanie rysunku technicznego Umiejętności pracy w zespole Prawo Jazdy oraz własne Auto (będzie dodatkowym atutem) Znajomość języka niemieckiego (także dodatkowy atut)

Oferujemy

Stawkę godzinowa od 13  brutto Dzienna nieopodatkowana dieta 40 € Rozliczenie dojazdów z Polski Niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony (praca również zima) Stale i stabilne zatrudnienie Punktualne wynagrodzenie Dodatek na urlop i na Święta Bożego Narodzenia Pomoc w znalezieniu zakwaterowania ( osobne pokoje dla każdego pracownika) Wspólne dojazdy do pracy Premie za polecenie pracownika Opiekę polskojęzycznego koordynatora