EuropaJob
Cieśla szalunkowy Francja

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Cieśla szalunkowy –  Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Korsyka – różne lokalizacje

Opis stanowiska:
- formowanie szalunków metalowych i drewnianych w konstrukcjach budowlanych (szalunki typu COSMOS)

- wykonywanie zbrojeń, betonowanie, układanie kamienia

- prace w sektorze robót publicznych (kanalizacje, kamień, chodniki, powierzchnie z kostki brukowej)

- praca w zespole z Polakami

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dokładność, terminowość i samodzielność w wykonywanych pracach
- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji

- mile widziana znajomość języka francuskiego
Oferujemy:
- stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- stałą stawkę godzinową w zależności od doświadczenia + dodatki
- darmowe zakwaterowanie
- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
- dodatek żywieniowy w kwocie 8,60 euro netto/ dzień pracy
- opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia
- terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praktyka@europajob.pl wpisując w tytule nazwę stanowiska.

Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń