Radoxim Sp. z o.o.
Firma Radoxim Sp. z o.o. z siedzibą w Grębocicach poszukuje:

CIEŚLA SZALUNKOWY W HOLANDII

Cieśli szalunkowych do pracy na obiektach przemysłowych na terenie Holandii.

Obowiązki:

  • Praca na budowie
  • Wykonywanie prac ciesielskich
  • Dbanie o porządek

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)
  • Samodzielność
  • Sumienność
  • Abstynencja

Oferujemy:

  • Polska umowa o pracę
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Darmowe zakwaterowanie, transport, narzędzia, odzież roboczą
  • Opiekę koordynatora

Prosimy o załączenie klauzuli do CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Radoxim Sp.z o.o.
  ul. Wspólna 12a , 59-150 Grębocice w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym oraz przyszłych rekrutacjach.