Regess

Cieśla-zbrojarz-betoniarz na prefabrykaty do Belgii

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym cieślą - zbrojarzem - betoniarzem do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Opis stanowiska:

  • współpraca z projektantem i kierownikiem budowy
  • zbrojenie elementów prefabrykowanych.
  • produkcja prefabrykatów betonowych
  • wylewanie betonu
  • praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśla - zbrojarz – betoniarz
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów,
  • systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
  • mobilność, dyspozycyjność do pracy,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zakwaterowania,
  • kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
  • pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na anna.pastuszko@regess.eu
Więcej informacji pod numerem telefonu: 507 923 286

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Regess Sp. z o.o.