Ecojob Sp. z o.o.
Pilnie poszukujemy od zaraz na stanowisko:

CIEŚLA - ZBROJARZ do Francji

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864.

Miejscowość –74-190 Passy

Zakres obowiązków:

  • budowa budynków przemysłowych oraz domów indywidualnych z żelbetu,
  • zastosowanie stali zbrojeniowej,
  • zalewanie fundamentów betonem,
  • szalowanie ścian za pomocą deskowania metalowego, zalewanie deskowania betonem,
  • szalowanie płyt za pomocą szalunków aluminiowych.

Oferujemy:

  • stawka godzinowa: 15,73 euro brutto całkowite,
  • panier: 9,30 euro brutto,
  • nadgodziny dodatkowo płatne +25% i +50%,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • organizację wyjazdu do Francji - pokrywamy koszty przejazdu,
  • polską umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia – współpraca na dłuższy czas,
  • opiekę polskiego koordynatora.

Wymagamy:

  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w pracy we Francji,
  • mile widziana jedna osoba z komunikatywnym na budowie francuskim
  • mile widziane auto na ekipę - wygodniej dla Pracowników.

Prosimy o wysłanie CV na adres adrianna.lisiczka@ecojob.pl tel. 510 341 791

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.