Jobforce Sp. z o.o.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48510281546 / +48798321128 lub mailowego cv@jobforce.pl

Cieśle szalunkowi/betoniarze (samodzielni i pomocnicy)

  • Data publikacji:
  • 14-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Cieśla
Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy cieśli szalunkowych/betoniarzy (samodzielnych i pomocników) do pracy w Niemczech (różne lokalizacje zależnie od zapotrzebowania).
Projekty: mieszkaniówka, budynki użyteczności publicznej.
Zakres obowiązków: prace związane z szalowaniem stropów, ścian, schodów itp. Szalowanie tradycyjne i systemowe: PERi, DOKA, HUNNEBECK. Praca przy montażu prefabrykacji.

Nie wymagamy znajomości języków obcych!

Możliwość wyjazdu całych brygad. Opcjonalnie: praca na podstawie Umowy o Pracę lub własnej działalności.

Wymagania stanowiska
  • doświadczenie w pracy przy betonach
  • własny pas ciesielski
  • aktualne badania wysokościowe (jeśli brak badań - firma wysyła skierowanie na badanie)
  • umiejętność czytania i pracy według dokumentacji technicznej
  • konto walutowe
  • ważny dowód osobisty
Oferujemy
  • legalną pracę na podstawie Umowy o Pracę lub własnej działalności
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji potrzebnej w pracy w Niemczech
  • darmowe zakwaterowanie
  • stawkę godzinową – 10-13 euro/godzina
  • zapewniony transport na miejscu
  • ok. 200h roboczych miesięcznie
  • opieka polskiego koordynatora
  • regularne zjazdy do Polski ustalane według grafiku
  • możliwość stalej współpracy i rozwoju

Wyślij do nas swoje CV, odezwiemy się w możliwie najszybszym terminie!