Jobforce Sp. z o.o.

Cieśle szalunkowi/zbrojarze/betoniarze

Opis stanowiska

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48510281546 / +48798321128 lub mailowego cv@jobforce.pl

Aktualnie dla naszego Norweskiego klienta poszukujemy cieśli szalunkowych/zbrojarzy/betoniarzy w Oppdal.
Praca w zespole 2-osobowym. Mile widziana ekipa, która pracowała już razem na poprzednich projektach.

Projekty: Budynki zagospodarowania przemysłowego, prace szalunkowe, zbrojeniowe.
Projekt rozpoczyna się 1 sierpnia.

Wymagania stanowiska
  • min. 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość rysunków technicznych
  • pozytywne (telefoniczne) referencje z poprzednich miejsc pracy
  • znajomość j. angielskiego/norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • własne podstawowe narzędzia (dodatek do stawki godzinowej)
Oferujemy
  • legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
  • norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii
  • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
  • feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 12% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
  • pełne ubezpieczenie
  • dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego
  • pomoc w organizacji zakwaterowania - koszt ok. 5000 kr/mies (pokoje jednoosobowe)
  • regularne zjazdy do Polski
  • stawkę godzinową – 270 kr/h brutto
  • 48h roboczych w tygodniu
  • darmowe ubrania i narzędzia zapewnione przez pracodawcę już od pierwszego dnia współpracy (lub dodatek za posiadanie własnych narzędzi: 3kr/h)
  • możliwość współpracy na kolejnych projektach

Wyślij do nas swoje CV, odezwiemy się w możliwie najszybszym terminie!