Cloud Administrator

Data publikacji:
27.5.2020
Miejsce Pracy:
Warszawa
Branża:
Informatyka / IT
Stanowisko:
Administrator Baz Danych

Lokalizacja: Warszawa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Klient: Globalna firma z branży FMCG

Przykładowe zadania:

  • Prowadzenie i uczestnictwo w projektach infrastrukturalnych
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, takich jak Nutanix HCI, Azure Cloud, VMware Virtual Environment
  • Zarządzanie i pełna obsługa serwerów firmy w Cloud Environment jako Service Manager
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań wirtualizacyjnych
  • Uczestnictwo w międzynarodowych i wielodyscyplinarnych projektach jako ekspert merytoryczny

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczeniem w MS Windows Server (edycje 2008,2012,2016,2019), VMWARE Vsphere 6.5, (RHELS) v7, Wirtualizacja Nutanix, Microsoft Azure
  • Doświadczenie w korzystaniu z IT Security w środowisku korporacyjnym ze znajomością procesów ITIL
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Silne umiejętności analityczne (umiejętności rozwiązywania problemów)

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń