FABRYKI MEBLI

Compensation & Benefits Specialist - Fabryki Mebli Forte S.A.

  • Data publikacji:
  • 16-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Praca hybrydowa
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Compensation & BenefitsSpecialist - praca hybrydowa -Fabryki Mebli Forte S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko Compensation & BenefitsSpecialist - praca hybrydowa

Miasto: Ostrów Mazowiecka

TWOJE ZADANIA:

Projektowanie, tworzenie i wdrażanie systemów wynagrodzeń i benefitów

Udział w procesie wartościowania stanowisk pracy

Udział w procesie planowania wynagrodzeń oraz rozliczania systemów premiowych

Przygotowywanie analiz i raportów z obszaru wynagrodzeń i benefitów na bazie danych wewnętrznych oraz rynkowych

Przygotowywanie i aktualizacja wewnętrznych polityk, regulaminów i procedur z zakresu C&B

Doskonalenie procesów i narzędzi do zarządzania wynagrodzeniami i benefitami

Regularne monitorowanie rynku pracy i wynagrodzeń

Rekomendowanie zmian w obszarze C&B

Współpraca z Menedżerami w zakresie polityk wynagradzania

TWÓJ PROFIL:

Wykształcenie wyższe (preferowane z dziedziny: statystyka, ekonomia, finanse, HR)

Minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze C&B (wynagrodzenia i benefity)

Doświadczenie we wdrażaniu narzędzi z obszaru C&B

Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

Znajomość MS Excela na poziomie zaawansowanym

Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Prawo jazdy kat. B

KORZYŚCI:

Umowa o pracę

Praca w systemie hybrydowym

Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE

Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników (w lokalizacjach Ostrów Mazowiecka i Suwałki)

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej

Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku

Dofinansowanie do wypoczynku

Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników

Świąteczne karty podarunkowe dla dzieci pracowników

Płatny program poleceń pracowniczych

Link do składania aplikacji:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f6862a8f610e499a8f025254f10c4b19

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń