Joanna
Dla Klienta poszukuję

Content Production Manager z j.angielskim

Data publikacji:
18.3.2021
Miejsce Pracy:
Łódź
Branża:
Internet / Ecommerce
Stanowisko:
Manager
Opis stanowiska
  • planowanie i nadzór nad produkcją contentu,
  • aktywne proponowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących,
  • analiza efektywności prowadzonych działań contentowych,
  • raportowanie,
  • współpraca z innymi działami,
  • zgodność działań z wytycznymi firmy i zasadami compliance,
  • zarządzanie zespołem i rekrutacja nowych pracowników.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Content Managera,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • biegła znajomość zagadnień związanych z tworzeniem contentu,
  • umiejętność analizy efektywności działań z marketingu internetowego,
  • umiejętności managerskie poparte wysoką komunikatywnością,
  • wysokie zdolności planowania i organizacji pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziana znajomość branży fashion, ale nie jest to wymóg konieczny.

Korzyści

Umowa o pracę na pełen etat, zatrudnienie w nowo powstałym polskim oddziale zagranicznej firmy z branży e-commerce, atrakcyjne wynagrodzenie, realny wpływ na biznes, możliwość rozwoju zawodowego.

Uwaga! Proszę o wysyłkę CV w j. angielskim!

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń