ABC Work

Cukiernik/Piekarz – Belgia (do 16€ /h.)

  • Data publikacji:
  • 15-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Cukiernik

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Cukiernik/Piekarz.

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Cukiernik/Piekarz – BELGIA

Miejsce pracy:  Oostkamp , Belgia

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 14€ – 16€ /h. (dodatek  120% stawki)
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • zwrot pieniędzy za dojazd do Belgii do 150€
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania 65 dni
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • Praca przy produkcji ciast, ciastek itp. 1 zmiana dzienna przygotowuje wypieki i kremy, a nocna robi z nich gotowe produkty.
  • praca 5-6 dni w tygodniu. Nadgodziny z pewnością możliwe.
  •  cukiernia przemysłowa, szybkie tempo i masowa produkcja.
  • Dzienna zmiana od 7:00 do 15:00, nocna od 19:00 do 3:00

Wymagania:

  • Dyplom i/lub co najmniej 3  lata doświadczenia jako cukiernik
  • Bez znajomości języka
  • Prawo jazdy kat. B
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”