Cpl Jobs

Customer Service Specialist z j. francuskim

  • Data publikacji:
  • 16-02-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Doradca
  Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Customer Service Specialist z j. francuskim

Opis stanowiska
Po szkoleniu wstępnym będziesz w stanie:
• Obsłużyć przychodzące połączenia telefoniczne/ e-maile od klientów dotyczące zagadnień technicznych związanych z codziennym użytkowaniem komputera
• Analizować i rozwiązywać najczęstsze zapytania korzystając z przygotowanych przez nas rozwiązań
• Dostarczyć wysokiej jakości standard obsługi klientów
• Współpracować z zespołem specjalistów IT by poradzić sobie z bardziej skomplikowanymi zagadnieniami

Profil kandydata
• Bardzo dobrą znajomość języka francuskiego (B2/C1)
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1)
• Nastawienie pro klienckie oraz umiejętność komunikacji
• Podstawowe doświadczenie w zakresie obsługi Windows i pakietu MS Office
• Umiejętność pracy z zespołem, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz umiejętność efektywnego zarządzania zadaniami

Co oferujemy
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
• Grupowe ubezpieczenie;
• Prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny;
• Atrkacyjny pakiet dodatkowych benefitów do wyboru (fitness, siłownia, kino itp.);
• Liczne wydarzenia, imprezy integracyjne i wiele innych. Aplikuj teraz