Katarzyna People
Praca dla lidera nowoczesnych technologii. Praca zdalna w 100% i elastyczny grafik. Aplikuj, jeśli lubisz pracę z ludźmi oraz znasz język niemiecki i angielski.

Customer Service with German

  • Data publikacji:
  • 20-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Polska
  • Stanowisko:
  • Opiekun Klienta
Opis oferty pracy:

Zakres obowiązków:
• Obsługa techniczna klientów niemieckojęzycznych
• Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami
• Współpraca z innymi działami technicznymi

Wymagania:
• Język niemiecki na poziomie min. B2
• Język angielski na poziomie min. B1
• Chęć rozwoju w obszarze wsparcia technicznego
• Zadaniowość, umiejętność rozwiązywania problemów, komunikatywność
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy miesięczne i roczne z dodatkiem do pracy zdalnej
• Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę (pierwsza umowa 6 miesięcy i kolejna na czas nieokreślony)
• Pracę w 100% zdalną
• Szczegółowe szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku
• Indywidualne plany rozwoju, międzynarodowe kursy i szkolenia
• Prywatną opiekę medyczną, w tym także dentystyczną
• System MyBenefit

Aplikuj teraz: https://people.com.pl/oferty-pracy/customer-service-with-german