Agencja Pracy Job4you Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 10 43-100 Tychy

Tokarz, Frezer CNC - dam pracę

  • Data publikacji:
  • 16-12-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia

Miejsce pracy: Belgia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną
Ustawianie maszyn i detali do obróbki
Dokonywanie pomiarów kontrolnych
Samodzielna zmiana parametrów pracy maszyny
Wykonywanie przeglądów, konserwacji i czyszczenia maszyny

WYMAGANIA
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Podstawowa znajomość obróbki mechanicznej
Znajomość rysunku technicznego
Umiejętność odczytywania dokumentacji
Wyobraźnia przestrzennej
Precyzja oraz dokładności podczas wykonywania pracy
Doświadczenie w obsłudze tokarek i frezarek CNC będzie dodatkowym atutem
Wykształcenie techniczne mile widziane

OFERUJEMY
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Pracę w miłej atmosferze w międzynarodowym, ambitnym i silnie zmotywowanym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego

Z wyrazami szacunku / Yours sincerely / Mit freundlichen Grüßen

Specjalista działu handlowego

Agencja Pracy Job4you Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 10

43-100 Tychy

tel: 502-693-904

tel. biuro: 519-053-904

e-mal: office@e-job4you.eu

rekrutacja@e-job4you.eu

www.e-job4you.eu

www.facebook.com/job4you.eu