Agencja Pracy Job4you Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 10 43-100 Tychy

Ślusarz - dam pracę

  • Data publikacji:
  • 16-12-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Miejsce pracy: Bad Ems koło Koblenz
Opis stanowiska:

-Wykonanie balustrad z metalu
-Budowa schodów stalowych
-Spawanie konstrukcji stalowych
-Przygotowanie odpowiednich elementów do montażu poprzez cięcie, gięcie, docinanie, szlifowania itp
-Prace ślusarskie
-Praca od poniedziałku do piątku od 7:00- 16:30 / + nadgodziny

Wymagania:
- wymagana znajomość j niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym w temacie wykonywanej pracy
-doświadczenie na ww. stanowisku (2 lata)
-umiejętność spawania elektrodą ( mile widziane )
-dokładność w wykonywaniu prac
-chęć do pracy
-uczciwość
-prawo jazdy kat B

Oferujemy:
-wynagrodzenie 13,00 euro brutto
-stałą stabilną prace
- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy w oparciu o umowę o pracę uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich
- samochód firmowy
-terminowe wypłaty
- mieszkanie we własnym zakresie - pracodawca pomoże poszukać ( jak najtaniej )

Z wyrazami szacunku / Yours sincerely / Mit freundlichen Grüßen

Specjalista działu handlowego

Agencja Pracy Job4you Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 10

43-100 Tychy

tel: 502-693-904

tel. biuro: 519-053-904

e-mal: office@e-job4you.eu

rekrutacja@e-job4you.eu

www.e-job4you.eu

www.facebook.com/job4you.eu