Ventus
Pracownik budowlany

Dam pracę

Polska firma budowlana poszukuje pracowników z sektora budowlanego do pracy na terenie Niemiec.
Poszukujemy fachowców, pomocników a także firmy do podwykonawstw.
Zadania:
Prace budowlane- w zależności od preferencji pracownika (malarz, tynkarz, murarz, glazurnik, prace elewacyjne itp.)
Oferujemy:
-pracę w oparciu o umowę o pracę
-zakwaterowanie
-atrakcyjne wynagrodzenie- kwota uzależniona od stanowiska
W przypadku osób, które będą potrzebować zaliczki w pierwszych dniach pracy to istnieje taka możliwość.
Jeśli masz doświadczenie w ww. zawodach lub innych niewymienionych, jesteś gotowy na wyjazd do Niemiec, masz chęci do pracy i jesteś odpowiedzialny, poszukujesz stabilnej pracy i zarobków zapraszamy do kontaktu.
Zainteresowane osoby z całej Polski prosimy o kontakt pod nr telefonu 514 659 233 lub 791 371 333 lub drogą mailową a.s@ventus.side  lub  lukas@ventus.side