SpeedApp

Data Engineer - 100% zdalnie

  • Data publikacji:
  • 25-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Zdalnie
  • Wynagrodzenie:
  • 100-150 zł/h netto + VAT
  • Stanowisko:
  • Programista

Obecnie do jednego z naszych zespołów poszukujemy osoby na stanowisko Data Engineer. Projekt realizowany jest dla zagranicznej firmy z branży AI.

Forma zatrudniania: Umowa B2B  Stawka: 100-150 zł/h netto + VAT (w zalezności od doświadczenia)  Lokalizacja: 100% zdalnie

 Zadania:

  • Analizowanie, utrzymywanie i tworzenie różnych rozwiązań przetwarzania danych w chmurze
  • Projektowanie wdrażanie przepływów danych ETL
  • Projektowanie, zarządzanie i utrzymywanie narzędzi do automatyzacji procesów operacyjnych

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień ETL
  • Znajomość technologii: Python, BigQuery, Airflow
  • Doświadczenie z NoSQL oraz RDB
  • Język angielski na poziomie biegłym (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do karty sportowej, pakietu medycznego i ubezpieczenia na życie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Stałą opiekę ze strony konsultanta
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Zapraszamy do aplikowania :) Chętnie przedstawimy więcej szczegółów.